Založení obchodní společnosti na klíč

Založení obchodní společnosti na klíč

Máte obavy z procesu zakládání obchodní společnosti? Bojíte se, že na něco zapomenete? Že něco neuděláte správně? Nebo že vám to bude trvat zbytečně dlouho? Pak nic neriskujte a nechejte si založit společnost na klíč! Je to mnohem jednodušší, rychlejší a efektivnější, než nad tím trávit svůj volný čas. Už za 10 dnů si můžete začít říkat „majitel firmy”.

Co je společnost na klíč?

Pojem „na klíč” jste už určitě někdy slyšeli. Staví se domy na klíč, vyrábí se věci na klíč, nebo se dokonce i zakládají společnosti na klíč. Princip je v každém ohledu naprosto stejný - daná věc je vytvořena na základě vašich představ a požadavků.

Společnost na klíč je tedy druhem obchodní společnosti, kterou vám specializovaná firma založí přesně podle vašich přání. Zakládají se všechny druhy obchodních společností na klíč, tedy s.r.o., a.s., v.o.s. i k.s.

Pro vás to znamená méně práce, méně papírování a méně času stráveného na úřadech. Už za 10 dnů můžete vlastnit obchodní společnost. To všechno za vás udělá specializovaná firma, která se zakládáním společností na klíč zabývá.

Jak proces založení společnosti na klíč probíhá?

Jak to vlastně probíhá? Nejprve si najdete specializovanou firmu, která vám společnost na klíč založí. Na trhu je jich několik, a tak je dobré vybírat podle toho, kolik let už na trhu funguje a podle zkušeností ostatních podnikatelů.

Následně s danou společností prokonzultujete své požadavky a představy. Sepíšete plnou moc, na základě které vás daná firma bude moci v této věci zastupovat, a předáte jí všechny připravené materiály.

Jakmile má specializovaná firma vše, co potřebuje, připraví si veškeré podklady, vyřídí živnostenská oprávnění a sepíše návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku. Po celém tomto procesu obdržíte do pár dnů od dané společnosti hotovou, fungující a plně práceschopnou firmu, se kterou můžete okamžitě začít podnikat.

Proč je společnost na klíč lepší než firma založená svépomocí?

Ač je na první pohled jasné, že vám tato služba usnadní hromadu práce a několik návštěv na úřadech, má samozřejmě i další pozitiva, která vás mohou přesvědčit.

Založení a vznik společnosti s sebou přináší mnoho povinností, které musí začínající podnikatel splnit. S tím se samozřejmě pojí i spousta papírování. Tomu se ale díky založení společnosti na klíč zcela vyhnete.

Návrh na zápis do Obchodního rejstříku je poměrně komplikovaný a je nutné jej dokonale chápat a na nic nezapomenout. Kromě tedy času na úřadech strávíte i obrovské množství času studováním, co kam vlastně máte vyplnit. U založení společnosti na klíč toto odpadá.

A ani pak, když tomu věnujete stovky hodin svého času, ještě nemáte jistotu, že bude váš návrh schválen. Pokud si společnost zakládáte sami, existuje velké riziko zamítnutí návrhu na zápis do Obchodního rejstříku. Avšak specializovaná společnost, která vám pomůže se zakládáním společnosti, má už dlouholetou praxi a bohatou řádku zkušeností, díky čemuž se takovým rizikům vyhnete.

Kolik založení společnosti na klíč stojí?

A na závěr vás dozajista zajímá cena, kolik to vlastně celé bude stát. V ceně za založení společnosti na klíč jsou zahrnuty tyto položky:

Cena založení společnosti na klíč se tedy pohybuje už zhruba od 8 000 Kč. A firmu takto získáte do 10 dnů od objednání služeb založení na klíč. Záleží samozřejmě na dané specializované společnosti, jak rychle pracuje.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - vytvoříme Vám nabídku na míru.

Články a tipy

rady a návody pro ověřování, zakládání a provoz firem

Zobrazit všechny
Ověřovač.cz

OVĚŘOVAČ.CZ s.r.o. vám nabízí zajištění sídla společnosti, opatření trvalého pobytu, založení firmy na míru či prodej READY-MADE společnosti


E-mail:info@overovac.cz

Kontaktujte nás
Partneři
SEO optimalizace